REZERVOVÁNO 👍 Prodej chaty se zahradou, 100 m², Hora Svaté Kateřiny okr. Most

Hora Svaté Kateřiny

Hora Svaté Kateřiny

3+kk

100 m2

Nádherné okolní prostředí

Představuji vám tuto chatu se zahradou, která se nachází v nádherném prostředí Krušných Hor v těsné blízkosti hranic se SRN. Tato chata bude útočiště a zázemí pro rodinu, která chce na víkendy nebo na prázdniny odjet z města, být spolu, relaxovat a sportovat. Pro rodinu, která chce na chvilku zapomenout na všední dny, na práci, na školu. Protože tady plyne čas úplně jinak.

Chata pochází zhruba ze 40.let minulého století, je v bloku s dalšími třemi chatami, nicméně je krajním objektem s nádhernou udržovanou zahradou o ploše 592 m2. Je přízemní a majitelé si ji s láskou a péčí opravili společně se zahradou do dnešní podoby, kdy je zde dostatek místa pro celou rodinu díky společnému obývacímu pokoji a dvěma ložnicím (spolu se zádveřím, chodbou, skladem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou). Pokud rádi relaxujete, je zde velmi příjemná pergola s posezením, která poskytuje soukromí pro váš odpočinek.

Co se týče technických informací – voda je z vlastního vrtu, odpad je řešen septikem a je zde zavedena elektřina 230 V (na vstupu 400V), ohřev vody je elektrickým bojlerem, jsou zde krbová kamna, okna jsou plastová a střecha je hliníková od finské firmy Ruukki a která zaručuje vysokou životnost při prakticky nulové údržbě. Velkou výhodou je, že kromě osobních věcí současných majitelů zde zůstává veškeré vybavení a zařízení, které vidíte na fotografiích.

Obec Hora Svaté Kateřiny je horské město, které leží v Krušných horách na státní hranici mezi ČR a SRN, zhruba 12 km severozápadně od Litvínova, v okrese Most v Ústeckém kraji, nejbližšími obcemi v okolí jsou Nová Ves v Horách, Deutschneudorf a Kurort Seiffen. V okolí jsou turistické pěší cesty, které jsou udržovány členy Klubu českých turistů a jsou využívány také jako cyklotrasy a stezky pro běžkaře.

Předpokládám, že vás tato nabídka zaujala a proto mne prosím telefonicky kontaktujte ohledně termínu prohlídkového dne – těším se na váš zájem!

Kanalizace:

Septik

Vytápění:

Krbová kamna

Stav nemovitosti:

Výborný

Užitá plocha:

100 m2

Vlastnictví:

Osobní

Konstrukce:

Dřevěná

Číslo podlaží:

1

Počet nadzemních podlaží:

1

Počet místností

3

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Zařízeno:

Ano

Umístění objektu:

Rekreační oblast

Výtah:

Ne

1.985.000 Kč

Výborný stav chaty i zahrady

Kontaktujte Zdeňka

+420 777 808 886