Prodej stavebního pozemku 1.070 m2 s projektem a stavebním povolením pro RD, Vysoká Pec

Vysoká Pec

Slunečné Sady ul.

272 m2

Kompletní projekt pro moderní RD

Představuji vám nabídku atraktivního stavebního pozemku o ploše 1.070 m2, který se nachází v obci Vysoká Pec u Jirkova. To ovšem není vše – v ceně a tedy součástí prodeje je kompletní projektová dokumentace a stavební povolení pro jednopatrový moderní rodinný dům, který splní požadavky i velmi náročné rodiny. Inženýrské sítě (elektřina, voda a kanalizace) jsou připraveny na napojení na okraji pozemku.

Ten je ve velmi mírném svahu, z jedné strany obklopen Krušnými horami a ze strany druhé je otevřený pohled na široké okolí. Rodinný dům je ve tvaru L, jedná se o velmi moderní a atypickou stavbu o celkové ploše 272 m2 a obsahuje následující místnosti a prostory: pokoj, dvě šatny, ložnice, dvě koupelny, chodba, sklad, pracovna, vstupní hala, toaleta, technická místnost, šatna, velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, letní kuchyň a tři (!) zastřešené terasy. V případě vážného zájmu vám bude k dispozici celá kompletní dokumentace i s technickými informacemi.

Pozemek leží na okraji moderní okázalé a rozrůstající se čtvrti Slunečné Sady, kde je mimochodem počítáno např. i s multifunkčním sportovištěm v areálu a tato lokalita je určena zejména pro ty, kdo požadují maximální komfort, klidnou lokalitu uprostřed zeleně, sportovní a relaxační vyžití a dobře dostupné veškeré služby v okolí.

Obec Vysoká Pec se v rámci Ústeckého kraje nalézá v pohodlné blízkosti měst Jirkov, Chomutov či například Most, která disponují veškerou občanskou vybaveností – zdravotní péče, kompletní vzdělání zahrnující různé typy škol všech stupňů, nákupní možnosti, služby či společenské, kulturní a sportovní příležitosti i pracovní příležitosti v nejrůznějších oblastech. Města jsou přitom vzdálena jen několik málo minut jízdy autem či MHD.

Zkrátka všude budete mít jako budoucí rezidenti blízko, a přitom povedete život v hájemství lesů a klidné, bezpečné lokalitě, se sousedy naladěnými na podobnou vlnu.

Kontaktujte mne prosím a informujte se o možnosti osobní prohlídky tohoto atraktivního pozemku.

Kanalizace:

Veřejná

Vytápění:

Tepelné čerpadlo

Stav nemovitosti:

Užitá plocha:

272 m2

Vlastnictví:

Osobní

Konstrukce:

Cihla

Číslo podlaží:

1

Počet nadzemních podlaží:

1

Počet místností

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Zařízeno:

Ne

Umístění objektu:

Okraj obce

Výtah:

Ne

2 825 000 Kč

Stavební povolení

Kontaktujte Zdeňka

+420 777 808 886