Pronájem rodinného domu s garáží a zahradou, Husova ul., Chomutov

Chomutov

Husova ul.

7+1

260 m2

Velmi dobrá lokalita

Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu tento velkorysý rodinný dům s vlastní garáží a zahradou, který se nachází v řadové zástavbě v ulici Husova v Chomutově v oblíbené a vyhledávané čtvrti Horní Ves.

Dům prošel zhruba před dvaceti lety poctivou rekonstrukcí, je v perfektním stavu připravený pro nájemníky a dle mého názoru je nejen vhodný k rodinnému bydlení, ale i k podnikání, neboť dispozice a nádherné sklepní prostory k tomu vybízejí.

Co se týče popisu jednotlivých částí domu – v přízemí začneme garáží, která je určena pro jeden vůz a vjezd do ní je zajištěn z ulice, dále je zde vstup do domu, chodba, čtyři velké pokoje, šatna a koupelna, dále se z přízemí dostaneme jednak na zahradu a také do sklepa, kde jsou velké prostory ve velmi dobrém a čistém stavu. V patře je centrálním pokojem obrovský obývací pokoj s krbem, dále kuchyně s kvalitní rohovou kuchyňskou linkou se spotřebiči, dále dětský pokoj, ložnice a opět velká koupelna. Půda je v tuto chvíli neobytná, nicméně je ve velmi dobrém a čistém stavu. Na dům navazuje zvýšená terasa ve stylu Provence směrem do zahrady, která je především okrasná a jsou zde menší dřevěné stavby jako na domek na nářadí, kryté stání apod.

Kauce je ve výši tří měsíčních nájmů (80.000 Kč vratná část a 40.000 Kč slouží jako provize zprostředkovatele, celkem tedy 120.000 Kč).

Bližší informace vám velice rád poskytnu na prohlídce, na kterou vás srdečně zvu.

Kanalizace:

Veřejná

Vytápění:

Plynový kotel

Stav nemovitosti:

Velmi dobrý

Užitá plocha:

260 m2

Vlastnictví:

Osobní

Konstrukce:

Cihla

Číslo podlaží:

Počet nadzemních podlaží:

3

Počet místností

8

Balkón:

Ne

Lodžie:

Ne

Zařízeno:

Ne

Umístění objektu:

Klidná lokalita

Výtah:

Ne

40.000 Kč/měs bez energií

Velkorysé prostory

Kontaktujte Zdeňka

+420 777 808 886