Reference

Dělám pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

800

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
15 let

pracuji v oboru

99 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Doporučení z Chomutova do Kolína a zpět
Na tomto obchodu je jedna velice zajímavá věc - ačkoliv pracuji v Chomutově a dům se nacházel hned v sousedním Jirkově, tak doporučení na něj jsem dostal od své kolegyně z Kolína. Pozor, to není všechno - tip na prodej jí zase pro změnu dala kamarádka z okr.Chomutov, takže kontakt na prodávajícího cestoval takto napříč republikou.
 
Ovšem největší vtip spočívá v tom, že když jsem se klienty v domě setkal, tak jsem zjistil, že z jedním z majitelů se znám ještě z dob odborného učiliště :)


Přečíst si příběh
Kvalita vždy na prvním místě
Dům se snažila majitelka původně s jiným makléřem, jeho laxní přístup bohužel k prodeji nevedl. Díky doporučení se obrátila na mne s žádostí, zda-li bych jí dům nepronajal, neboť byla z předchozího přístupu zklamaná a chtěla vše vyřešit rychle. Dům se mi podařilo po týdnu pronajmout novým nájemníkům. Zajímavostí bylo, že když majitelka viděla můj přístup, např. využití profesionálního fotografa, uvažovala znovu i o prodeji a zpětně viděla chyby, kterých se předchozí makléř dopustil.
Přečíst si příběh
Parcela Kalek okr. Chomutov
Zajímavostí tohoto obchodu byla nejen skutečnost, že majitelka žije ve Švédsku, ale také pečlivá příprava na samotný prodej, neboť zde bylo nutné zjistit všechny podklady a kompletní informace nejen o zastavitelnosti pozemku, ale i o veškerých inženýrských sítích. Fotografie z dronu od profesionálního fotografa a kvalitní prohlídkový katalog jsou mé oblíbené nástroje, díky kterým se podařilo celý obchod zrealizovat již po několika týdnech.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Byt 3+1, 70 m², Chomutov, Kundratická Prodej, Byt 3+1, Chomutov PRODÁNO

Kundratická, Chomutov
Prodej, Byt 3+1, 70 m², Chomutov, Kundratická

Detail nemovitosti
Prodej, Zahrada, 409 m², Jirkov Prodej, Zahrada, Jirkov PRODÁNO

Jirkov
Prodej, Zahrada, 409 m², Jirkov

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 4+1, 77 m², Jirkov, Studentská Prodej, Byt 4+1, Jirkov PRODÁNO

Studentská, Jirkov
Prodej, Byt 4+1, 77 m², Jirkov, Studentská

Detail nemovitosti