Radek Žďárský

Maximální spokojenost včetně férového jednání!

Mgr. Jirka Kloudová

Byli jsme velmi spokojeni!

Pavel Patroch

Pan Zdeněk je Top makléř.

Tomáš Patroch

Spolupráce se Zdeňkem Fibrichem byla perfektní a pokud bude v budoucnu příležitost, rád jeho služeb opět využiji. Jako realitního makléře ho budu rozhodně doporučovat! Děkuji.

Patrik Fornůsek

S panem Fibrichem byla perfektní spolupráce a doufám v další!

Jiřina Jandová

Maximální spokojenost s jednáním makléře p. Fibricha.

Mgr. Jiří Vopička

Pan Fibrich nám pomohl s prodejem bytu. Oceňujeme kladně jeho profesionalitu v komunikaci s námi, s úřady ve věci prodeje. Jeho vystupování je vždy příjemné s trochou humoru a s úsměvem.

Vladěna Svobodová

Perfektní a rychlá práce. S makléřem jsem byla nadmíru spokojená a už se těším na další spolupráci.

Jindřich Smeykal

Rychlé jednání, přátelské a profesionální vystupování. Vřele doporučujeme.

Anna Filípková

Velmi jsme během koupě ocenili profesionální přístup, výbornou komunikaci, rychlé a precizní zpracování všech dokladů, dodržování termínů schůzek, za mě maximální spokojenost. Pana Fibricha jako makléře doporučuji.

Hana Gordonová

Mnohokrát děkujeme p. Fibricha za profesionální a lidský přístup. Opravdu jsme si nemohli vybrat nikoho lepšího. Byli jsme velice spokojeni, až nadšeni jeho obchodními schopnostmi ale i racionálním přístupem a jeho služby můžeme všem určitě vřele doporučit. Mnohokrát děkujeme.

Tomáš Gordon

Pan makléř odvedl 100% práci a byli jsme velmi spokojeni s jeho přístupem.

Jaroslava Podolská

Skvělá spolupráce. Doporučila bych všem, takto si to představuji.

Alena Fialová

Pan Fibrich byl během prodeje bytu milý, vstřícný a schopný. Děkuji za služby.

Vendula Drahá

S prací a celkovou podporou pana Zdeňka Fibricha jsme byli maximálně spokojeni. Výborná komunikace, včas na smluveném místě + maximální informovanost ohledně stavu nemovitosti a jejího okolí. Následná administrativní pomoc při přepisu podpachtovní smlouvy + podpis a schůzka s předsedou zahrádkářské organizace, byly také na jedničku a velice příjemné a přínosné. Pana Fibricha budeme určitě všude doporučovat. Moc děkujeme za podporu a spolupráci.

Zdeňek Dušek

Velká spokojenost s realitním makléřem panem Zdeňkem Fibrichem, velmi ochotný a vstřícný, během vyřizování smluv, ostatních administrativních záležitostí a dalších úskalí, které se při prodeji nemovitosti vyskytli vždy rád a s až neskutečným optimismem pomohl. Toho makléře mohu s klidným svědomím každému vřele doporučit.

Michaela Holcmanová

Opětovne naprostá spokojenost, pokud bude potřeba, opět se s důverou obrátíme na pana Fibricha.

Líbí se vám moje práce? Napište mi.