Reference

Snažím se dělat pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

790

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
15 let

pracuji v oboru

100 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Parcela Kalek okr. Chomutov
Zajímavostí tohoto obchodu byla nejen skutečnost, že majitelka žije ve Švédsku, ale také pečlivá příprava na samotný prodej, neboť zde bylo nutné zjistit všechny podklady a kompletní informace nejen o zastavitelnosti pozemku, ale i o veškerých inženýrských sítích. Fotografie z dronu od profesionálního fotografa a kvalitní prohlídkový katalog jsou mé oblíbené nástroje, díky kterým se podařilo celý obchod zrealizovat již po několika týdnech.
Přečíst si příběh
Kvalita vždy na prvním místě
Dům se snažila majitelka původně s jiným makléřem, jeho laxní přístup bohužel k prodeji nevedl. Díky doporučení se obrátila na mne s žádostí, zda-li bych jí dům nepronajal, neboť byla z předchozího přístupu zklamaná a chtěla vše vyřešit rychle. Dům se mi podařilo po týdnu pronajmout novým nájemníkům. Zajímavostí bylo, že když majitelka viděla můj přístup, např. využití profesionálního fotografa, uvažovala znovu i o prodeji a zpětně viděla chyby, kterých se předchozí makléř dopustil.
Přečíst si příběh
Spokojený klient se vrací
Prodávajícím byl mimo jiné klient, kterému jsem zhruba před deseti lety realizoval prodej rodinného domu v Jirkově a bylo mi velkým potěšením, že i po tak dlouhé době se na mne znovu obrátil se žádostí o další realizaci prodeje, tentokrát bytu. Profesionální fotografie velmi pěkného bytu se skutečně povedly a celý obchod byl dokončen i díky mému kolegovi z chomutovské pobočky Zdeňkovi Bílkovi, který rychle našel kupce a kterého jsem si díky své zaneprázdněnosti pozval ke spolupráci - děkuji!
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Byt 3+1, 61 m², Chomutov, Skalková Prodej, Byt 3+1, Chomutov PRODÁNO

Skalková, Chomutov
Prodej, Byt 3+1, 61 m², Chomutov, Skalková

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 1+1, 35 m², Jirkov, Na Borku Prodej, Byt 1+1, Jirkov PRODÁNO

Na Borku, Jirkov
Prodej, Byt 1+1, 35 m², Jirkov, Na Borku

Detail nemovitosti
Prodej, Byt 2+1, 61 m², Chomutov, Zahradní Prodej, Byt 2+1, Chomutov PRODÁNO

Zahradní, Chomutov
Prodej, Byt 2+1, 61 m², Chomutov, Zahradní

Detail nemovitosti